Anahtar Teslim Soğuk Oda Tesisi

Anahtar Teslim Soğuk Oda Tesisi

Anahtar teslim soğuk hava deposu/tesisi konusu firmamızın en yetkin olduğu alanların başında gelmektedir ve yurtiçi ve yurtdışında arazinin tarafımıza teslim edilmesini takiben tüm süreci yürüterek başarı ile teslim ettiğimiz projeler mevcuttur. 

Bu tip tesislerin hayata geçirilmesi sürecinde, siz yatırımcıların yaşadığı birçok zorluğu anlıyor ve bu zorlukları aşmanızı sağlayacak bilgi ve araçlar ile size destek oluyoruz.

Öncelikle firmamız uzun süredir kendi bünyesinde konusunda uzman mimar/inşaat mühendisi bulundurarak, soğuk hava deposu inşaatı yapımı esnasında gereken her türlü kritik bilgi ve tecrübeye sahip konuma gelmiştir. Bu bilgiler ve tecrübeler ışığında planlanarak gerçekleştirilen soğuk hava depoları, diğerlerine kıyas ile daha uzun ömürlü, daha ekonomik ve daha az enerji harcamaktadır.

Yatırımcılarımızın hayalini bizlere aktarması ile başlayan bu süreç, ekiplerimizin arazi keşfi, onaylı projelerin hazırlanması-ruhsat alımı, hibe başvurularının tamamlanması ve inşaat imalatını takiben tüm soğuk hava deposu ekipmanlarının montajı ile son bularak sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Bu noktada soğuk hava depolarının olmaz ise olmaz parçaları olan soğuk depo panelleri, montaj aksesuarları, soğuk depo kapıları ve soğutma cihazlarını kendi fabrikasında üreten firmamız, aynı zamanda bu tip yatırımlarda kritik rol oynayan nemleme sistemi, havalandırma sistemi, karbondioksit ve etilen kontrol sistemleri, hidrolik rampa, seksiyonel kapı, yükleme körüğü, palet/tır kantarı ve daha birçok tamamlayıcı ekipmanın tedariği ve uygulmasınıda sizler için sorunsuz olarak tamamlamaktadır.

Sizlerde Soğuk Hava Deposu/Tesisi yatırımı gerçekleştirmek düşüncesindeyseniz, en kısa zamanda firmamız ile iletişime geçerek tüm sorularınıza tek noktadan cevap bularak zaman kazanabilir ve yatırımınızın daha hızlı hayata geçmesi, daha ekonomik olması ve daha modern olması için bizden destek alabilirsiniz.