HAKKIMIZDA

Öncelikli olarak Ege bölgesinde faaliyete başlayan şirketimiz son 3 yıl içinde gösterdiği yüksek performans, kaliteye verdiği önem, doğru fiyat politikaları ve kusursuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile hızlı bir büyüme trendi yakalamıştır.

Ulus Endüstriyel Soğutma Sistemleri; yurtiçi ve Yurtdışı endüstriyel soğutma alanında faaliyet göstermek amacı ile 2008 yılında İzmir’de kurulmuştur. Öncelikli olarak Ege bölgesinde faaliyete başlayan şirketimiz son 3 yıl içinde gösterdiği yüksek performans, kaliteye verdiği önem, doğru fiyat politikaları ve kusursuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile hızlı bir büyüme trendi yakalamıştır. Bugün gelinen noktada yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarı ile tamamlayabilen ve sektörün güvenilen isimlerinden biri olmuştur.
 
Yenilikçi anlayışımız ve önemle seçtiğimiz çalışma arkadaşlarımızın sektörde ki 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde, genç ama aynı zamanda deneyimli bir şirket yapısı kurmuş bulunmaktayız. Amacımız, yenilikçi şirket olmanın verdiği heyecan ve şevk ile sektörde kalıplaşmış olan iş modellerini değiştirerek değerli iş ortaklarımıza katma değer sağlamak ve ülkemizin sektördeki yerini ulusal ve uluslar arası arenada daha da güçlendirmektir.

Bu süreçde, şirketimiz ile aynı değerlere ve prensiplere sahip olan Karpanel Soğutma A.Ş. ile 2011 yılında bayilik antlaşması imzalayarak Karpanel in Ege bölge bayisi olmuşdur. Bu stratejik işbirliği, özellikle Ege bölgesinde ki işletmeler için yeni bir alternatif yaratarak, bölge ticaretine yeni bir soluk getirmişdir.

Şirketimiz tüm çalışanları ile siz değerli müşterilerimiz için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam etmekte ve her geçen gün gücümüze güç katarak mutluluğumuzu yeni projelerde sizlerle de paylaşmaktan memnuniyet duymaktadır.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak firmamız hakkında bilgilere erişebilir, duyuruları ve güncel kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.